Befasuese, ylli i madh i thotë ‘Jo’ Realit

Befasuese, ylli i madh i thotë ‘Jo’ Realit

11:02, 01/01/2019

Real Madrid po punon këtë muaj të bëjë disa transferime të mëdha.

Skuadra spanjolle është në tratativa të transferoj sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford.

Sulmuesi anglez e di se Real Madridi është i interesuara për të, por ai nuk është i interesuar të largohet.

Madrilenët janë në kontakt me agjentin e tij, mirëpo një lëvizje e tillë nuk mund të ndodhë në janar.

Tani që po shkëlqen nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, Rashford nuk e ka në plan të largohet nga ‘Old Trafford’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco