FOTO/ Formacioni më i mirë në Premier ligë

FOTO/ Formacioni më i mirë në Premier ligë

10:25, 01/01/2019

Premierliga e ka mbyllur vitin e ri me skuadrat që priteshin të ishin në krye të tabelës.

Liverpool e ka mbyllur pjesën e parë të sezonit si kampion i Premierligës.

The Sun ka përpiluar një formacion me lojtarët që kanë shkëlqyer deri më tani në këtë sezon.

Sipas tabloidit anglez, Manchester City prinë me tre lojtarë dhe Chelsea me dy, ndërsa Liverpool ka vetëm Mohamed Salahun në formacion edhe pse janë lider.

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e plotë të publikuar nga The Sun.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco