VIDEO/ Vetëm minuta e parë, Cristiano Ronaldo shënon super gol

VIDEO/ Vetëm minuta e parë, Cristiano Ronaldo shënon super gol

12:34, 29/12/2018

Cristiano Ronaldo ka shënuar gol që në minutën e parë kundër Sampdorias.

Ai realizoi një gol mjaft të bukur me të djathtën nga brenda zonës.

Kjo është ndeshja e parë e javës së 19.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco