Sulmuesi i Interit drejt largimit përfundimtar në janar

Sulmuesi i Interit drejt largimit përfundimtar në janar

12:12, 29/12/2018

Gabriel Barbosa pritet të qëndrojë në Brazil ku ka edhe ofertën më konkrete për të ardhmen. Zikaltërit nuk e kanë në plan sulmuesin ndaj dhe duan ta shesin përfundimisht teksa po negociojnë me Flamengon për golashënuesin më të mirë të sezonit në Brazil por pengesat janë të mëdha.

Një prej tyre është edhe paga që kërkon 22-vjeçari nga Flamengo, 2.1 milionë euro bashkë me bonuset, shumë që konsiderohet e lartë nga klubi. Gjithsesi palët po vijojnë të negociojnë ndërsa Interi synon të arkëtojë 20 milionë euro nga kartoni i sulmuesit brazilian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco