Liverpool-Arsenal, ja ndeshjet që do luhen sot

Liverpool-Arsenal, ja ndeshjet që do luhen sot

06:57, 29/12/2018

Kjo fundjavë sjell edhe super ndeshje në ligat më prestigjoze. Sot do luhen disa ndeshje në Premier League dhe Seria A.

Kryendeshja e kësaj jave është ajo mes Liverpool dhe Arsenal. Ndeshja do luhet në Anfield dhe premton shumë spektakël.

Djemtë e Klop nuk kanë asnjë humbe dhe kërkojnë të vazhdojnë me këtë ritëm. Nga ana tjetër Arsenal kërkon që të ndalë Livepool-in në mënyrë që të afrohen dhe të fillojnë e të mendojnë për kampionatin.

Këto janë ndeshjet që do luhen sot:

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco