FOTO/ Ylli i Atletiko Madrid i jep fund beqarisë

FOTO/ Ylli i Atletiko Madrid i jep fund beqarisë

02:21, 29/12/2018

Diego Godin i jep fund beqarisë. 

Kapiteni i Atletico Madrid shfrytëzoi pushimet e fundvitit për tu martua me Sofjen Herrera, e bija e ish-futbollistit Jose Herrera. Ceremonia u zhvilluar të mërkurën në Uruguaj, në kishën e Shën Jozefit të Manga në periferi të Montevideo. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco