Lorik Cana i mban të gjithë me shpresë: Do kthehem

Lorik Cana i mban të gjithë me shpresë: Do kthehem

21:03, 28/12/2018

Lorik Cana është një nga emrat për të lakuar në median shqiptare si një nga personazhet më të suksesshëm në futboll.

Cana ka shpjeguar edhe arsyen e tij që braktisi Italinë për Shqipërinë.

Ish-futbollisti shpjegoi se në vendlindje e mban fondacioni i tij i bamirësisë dhe dëshira për t’ju rikthyer sërish futbollit.

“Do kthehem, por si një trajner i një ekipi”,  ka thënë Cana.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco