Tirana-Kastrioti, shënohen dy gola në pjesë të parë

Tirana-Kastrioti, shënohen dy gola në pjesë të parë

15:00, 08/12/2018

Tirana e ka mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë në ndeshjen kundër Kastirotit.

Kryeqytetasit shënuan me anë të hasanit në minutën e 11 dhe Greca ka dyfishuar në fundin e pjesës së parë.

Në rast fitoreje ata ngjiten në kuotën e 14 pikëve, +4 nga Kastrioti i vendit të nëntë që të çon një kategori më poshtë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco