Marrëveshje për 75 milion euro me PSG?  Reagon agjenti i super talentit

Marrëveshje për 75 milion euro me PSG? Reagon agjenti i super talentit

13:58, 08/12/2018

Në media ka qarkulluar lajmi se PSG kishte arritur marrëveshje me Frankie de Jong dhe se për Ajax do të shkonin 75 milion euro.

Por këto zëra i ka hedhur poshtë agjenti i tij.

De Jong po kërkohet nga e gjithe europa ku Barça dhe PSG janë më të interesuarat pasi edhe çmimi është i lartë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco