Grushta dhe shkelma, degjeneron në dhunë takimi midis Tiranës dhe Partianit

Grushta dhe shkelma, degjeneron në dhunë takimi midis Tiranës dhe Partianit

12:49, 08/12/2018

Tirana - Partizani U17 ka degjeneruar në dhunë ku janë përdorur grushta dhe shkelma në takimin që po zhvillohen në fushën ‘Skënder Halili’.

Në sherr janë përfshirë edhe prindërit e lojtarëve.

Ndeshja u ndërpre për rreth 10 minuta ku u qetësua vetëm me përfshirjen e policisë. Sa i përket takimit ajo u mbyll në shifrat 1-1.

/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco