Kontakte me United? Trajneri i njohur tregon të vërtetën

Kontakte me United? Trajneri i njohur tregon të vërtetën

12:08, 08/12/2018

Jose Mourinho dhe United nuk po kalojnë një formë të mirë zërat për shkarkimin e portugezit rriten çdo ditë dhe më shumë.

Emri më i lakuar nga mediat britanike është ai i trjanerit të Tottenham maurico Pochettino, i cili ka folur në lidhje me këto lajme.

‘Tottenham më ka dhënëë vlera, jam i lumtur këtu. Presidenti më ka rinovuar kontratën me pesë vite është sepse ai ka besuar tek unë gjatë kësaj periudhe, ne jemi personat më të mirë për të menaxhuar këtë anije. Unë nuk dëgjoj se çfarë flitet rreth e përqark, më e rëndësishma është që jam në shtëpi”, u shpreh tekniku.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco