VIDEO/ Spalleti e largoi, Karamoh i tërbon të gjithë me këtë veprim

VIDEO/ Spalleti e largoi, Karamoh i tërbon të gjithë me këtë veprim

10:29, 08/12/2018

Interi në merkaton e verës ishte një ndër klubet më aktive ku afroi disa lojtarë cilësore por bëri edhe shumë largime ku kryefjala e këtyre largimeve ishin të rinjtë.

Yann Karamoh ishte ndër lojtarët e larguar edhe pse ai dëshironte të qëndronte, por dikush duhej të largohej me patjetër dhe me Candrevën që nuk pranoi Spalletti dërgoi Karamoh në huazim në francë tek Bordeux.

Talenti ka dhuruar spektakël në takimin e fituar me rezultatin 3-2 ndaj Saint Ettiene, ku mori edhe duartrokitjet e publikut.


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco