VIDEO/ Blerja e bujshme e Realit zëvendëson Ronaldon, talenti driblon të gjithë

VIDEO/ Blerja e bujshme e Realit zëvendëson Ronaldon, talenti driblon të gjithë

17:51, 06/12/2018

Real Madrid ka shënuar edhe golin e pestë përballë skuadrës modeste të Melillas në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Spanjës.

Në minutën e 76’ ishte talenti Vinicius Jr ai i cili shënoi një gol të jashtëzakonshëm duke depërtuar në 4 kundërshtarë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco