VIDEO/ Të gjithë po përflasin largimin nga Reali, por Isco shënon gol të 'çmendur'

VIDEO/ Të gjithë po përflasin largimin nga Reali, por Isco shënon gol të 'çmendur'

17:22, 06/12/2018

Real Madrid ka shënuar edhe golin e katërt përballë skuadrës modeste të Melillas në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Spanjës.

Në minutën e 47’ Isco realizoi një supergol duke i mbyllur gojën kritikëve dhe trajnerit Solari që kohët e fundit e ka konsideruar lojtarin në një formë të dobët fizike.

Momentalisht Real Madrid po fiton 4-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment