Gabibol: Jam i lumtur që do rikthehem te Interi

Gabibol: Jam i lumtur që do rikthehem te Interi

17:10, 06/12/2018

Gabriel Barbosa është i lumtur që po kërkohet nga disa skuadra të mëdha europiane.

Në një deklaratë për mediat italiane, Gabibol tha se do të rikthehet tek Interi por më pas do të rishikojë të ardhmen e tij.

“Jam krenar që po më kërkojnë disa skuadra”, ka thënë Gabigol.

“Nuk e mbylli derën për askënd. Do të kthehem te Interi, por më pëlqejnë këto thashetheme. Thjesht dua të jem i lumtur dhe të luaj, nuk ka rëndësi se ku”, vijoi ai.

“Jam i lumtur që jam lojtar i Interit, definitivisht është një skuadër e madhe”, përfundoi braziliani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment