VIDEO/ ‘Çmenduri’ në Man.United-Arsenal, shënohen dy gola brenda disa sekondave

VIDEO/ ‘Çmenduri’ në Man.United-Arsenal, shënohen dy gola brenda disa sekondave

22:28, 05/12/2018

Një ndeshje e çmendur po zhvillohet në “Old Trafford”.

Fillimisht në minutën e 67’ Arsenalin kaloi në avantazh 2-1 përballë Manchester United pasi Lacazette përfitoi nga një gafë e mbrojtjes kundërshtare.

Vetëm disa sekonda pasi topi nisi nga mesi i fushës, United bëri të pamundurën duke barazuar rezultatin 2-2.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco