‘Mbani frymën’, sot në Champions League luhen përballjet e ‘ferrit’

‘Mbani frymën’, sot në Champions League luhen përballjet e ‘ferrit’

08:54, 28/11/2018

Ditën e sotme do të luhen ndeshjet e mbetura në Champions League.

Pa dyshim që përballja më spektakolare do të jetë ndërmjet Tottenhamit dhe Interit, ndërsa në krahun tjetër të gjithë do jenë sy e veshë në “Park de Prince” ku PSG-ja dhe Liverpooli luajnë shanset e fundit për kualifikim në fazën tjetër, shkruan SYRI.net.

Këto janë 8 ndeshjet e sotme në Champions League:

18:55              Atl. Madrid - Monaco

18:55              Lokomotiv Moscoë - Galatasaray

21:00              Dortmund - Club Brugge KV

21:00              FC Porto - Schalke

21:00              Napoli - FK Crvena zvezda

21:00              Paris SG - Liverpool

21:00              PSV - Barcelona

21:00              Tottenham - Inter

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco