Skedina-Champions/ Ja ndeshjet që do ju bëjnë të fitoni para

Skedina-Champions/ Ja ndeshjet që do ju bëjnë të fitoni para

08:38, 28/11/2018

Mbrëmjen e stome do të kemi sërish përballje mjaft interesante në Champions League, ku luhen ndeshjet e 5-ta në grupe.

Ndeshje të cilat ja vlen jo vetëm të shihen, por pse jo edhe të fitohen para.

Mëposhtë do japim parashikimin për disa nga sfidat e mbrëmjes së sotme:

Porto-Schalke  1

Dortmund- Club Bruge 1

PSG-Liverpul x

PSV – Barcelona x

Totenham-Inter 1

PS: N baste asgjë nuk ka të sigurtë. Parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco