Roma 0-2 Real Madrid, ky është lojtari më i mirë i ndeshjes

Roma 0-2 Real Madrid, ky është lojtari më i mirë i ndeshjes

00:06, 28/11/2018

Real Madrid ka fituar pastër kundër Romës në stadio Olimpico. Ekipi madrilen shënoi të dy golat në pjesën e dytë.

Gareth Bale dhe Lucas Vasquez shënuan në fitoren e Realit, ku tani e shikon veten në vendin e parë me 12 pikë, shkruan syri.net.

Në foton e mëposhtme do gjeni edhe notat e lojtarëve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco