VIDEO/ Roma-Real Madrid, shënohet goli i dytë në ‘Olimpico’

VIDEO/ Roma-Real Madrid, shënohet goli i dytë në ‘Olimpico’

22:41, 27/11/2018

Real Madridi po luan në “Olimpico” të Romës ndeshjen e pestë të Grupit G të Champions League, bën të ditur Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa sapo fillon e dyta, Gareth Bale kalon në avantazh madrilenët, duke përfituar nga gabimet e verdhekuqve.

Në minutën e 59-të Real Madridi shënon edhe golin e dytë. Këtë herë është Lucas Vazquez që gjen rrjetën e italianëve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco