VIDEO/ Juventus zhbllokohet ndaj Valencias, ja kush shënon

VIDEO/ Juventus zhbllokohet ndaj Valencias, ja kush shënon

22:25, 27/11/2018

Juventusi po luan në shtëpi me Valencian sfidën e vlefshme për Grupin H të Ligës së Kampioneve, raporton Syri.net.

Mario Mandzukic ka shënuar në minutën e 58-të për Juventusin, teksa shtyn në rrjetë një top të ardhur nga Cristiano Ronaldo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco