VIDEO/ Harrojeni Buffonin, portieri i Juventusit bën pritjen e jashtëzakonshme

VIDEO/ Harrojeni Buffonin, portieri i Juventusit bën pritjen e jashtëzakonshme

22:01, 27/11/2018

Po luhen këtë mbrëmje 6 nga 8 ndeshjet e pesta në grupet e Champions League, njofton Syri.net.

Një ndeshje tjetër me një rëndësi të veçantë është Juventus-Valencia.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, por me portierin e bardhezinjve, Shezni, i cili bërë në fund një pritje të pabesueshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco