VIDEO/ Higuain nis të qajë pas kartonit të kuq, kundërshtari bën gjestin e madh!

VIDEO/ Higuain nis të qajë pas kartonit të kuq, kundërshtari bën gjestin e madh!

11:56, 12/11/2018

Mesfushori i Juventusit, Blaise Matuidi mbrëmjen e djeshme bëri një gjest të admirueshëm.

Higuain pasi u ndëshkua me kartonin e kuq, filloi të qajë ndërsa Matuidi iu afrua dhe e puthi në kokë, një gjest i madh për t’i dhënë mbështetjen sulmuesin kuqezi, shrkuan SYRI.net.

Kujtojmë që sezonin e kaluar Matuidi dhe Higuain, luajtën së bashku te Juventusi, ndërsa raportet e tyre të mira ende vazhdojnë.

E mrekullueshme çfarë gjesti!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment