VIDEO/ Do tërhiqet nga futbolli? Drogba ka një mënyrë epike për ta njoftuar

VIDEO/ Do tërhiqet nga futbolli? Drogba ka një mënyrë epike për ta njoftuar

15:50, 10/11/2018

Dider Drogba kishte njoftuar se mund të tërhiqej nga futbolli në fut të këtij sezoni në MLS, shkruan Syri.net.

Por, nëpërmjet një postimi të bërë në twitter, sulmuesi ka njoftuar se do të qëndrojë, ose të paktën kështu të lë video në nënkuptosh.

Ai ka postuar një video nga filmi "The Wolf of Wall Street”, ku eprsonazhi i interpretuar nga Leonardi Di Caprio shprehet “E di çfarë, nuk do të largohem”.

/A.P/Syri.net/


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco