VIDEO/ Ancelotti bën veprimin epik kur pyetet për Mourinhon

VIDEO/ Ancelotti bën veprimin epik kur pyetet për Mourinhon

15:28, 10/11/2018

Carlo Ancelotti ka reaguar në mënyrë epike në lidhje me incidentin që ka apasur Mourinho në Juventus Stadium në ndeshjen e Champions League, shkruan Syri.net.

Gazetari e ka pyetur se çfarë mendon për gjestin që ka bërë Mourinho karshi tifozët të Juventusit, Carlo ka bërë të njejtin veprim duke thënë: Nuk e kuptova mirë.

Napoli luan në darkë kundër Genoas në javën e 12 të Serie A.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco