Sulmuesi i përgjigjet interesimit të Real: Nëse më doni flisni me klubin

Sulmuesi i përgjigjet interesimit të Real: Nëse më doni flisni me klubin

14:49, 10/11/2018

Sulmuesi spanjoll Iago Aspas është shprehur se nëse Reali është i interesuar për të nënshkruar me të duhet që të kontaktojë me klubin e tij, Celta Vigo, shkruan Syri.net.

Sulmuesi ka qenë në formë të shkëlqyer që pas largimit nga Liverpool, dhe forma e tij e mirë nuk është lënë pa u shpërblyer ku është thirrur edhe me kombëtaren.

Reali nënshkroi me Mariano Diaz në verë, por sulmuesi ka shënuar vetëm një gol në Champions.

/A.P/Syri.net/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco