Alexis kërkon të largohet nga United

Alexis kërkon të largohet nga United

14:25, 10/11/2018

Alexis Sanchez u largua nga Arsenali verën e kaluar me shumë bujë për tek Manchester United, por nuk ja ka dalë që të integrohet në lojën e Mourinhos duke luajtur shumë pak.

Lojtari kërkon që të largohet, por më shumë mundësi do të jetë i detyruar që të heq dorë nga milionat që merr në angli.

Sipas ‘The Times’, Sanchez nuk ka zënë edhe shokë në ekip, ku janë vetëm disa të cilët e konsiderojnë atë mik.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco