Rikthimi tek Milan, reagon Pato

Rikthimi tek Milan, reagon Pato

13:23, 10/11/2018

Ditët e fundit kanë qarkulluar disa thashetheme se Alexandre Pato do të rikthehej tek Milan gjatë merkatos së janarit, shkruan Syri.net.

Për këtë gjë ka folur vetë Pato, ku është shprehur se ai kurrë nuk e ka thnënë atë gjë.

“Kurrë nuk kam thënë se do të braktis Tianjin Quanjian. Kurrë nuk kam thënë se do të kthehem tek Sao Paolo. Kurrë nuk kam thënë se do të shkoj në Milan”, shkroi Pato në Twitter.

Klubi i Milan po mundohet që të afrojë një sumues me emër në merkaton e janarit, ku Pato dhe Zlatan Ibrahimovic janë lakuar shumë kohët e fundit.

/A.P/Syri.net/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco