Çmenduri nga Ronaldo, kontratë edhe 70-vjet pasi të ketë ndërruar jetë

Çmenduri nga Ronaldo, kontratë edhe 70-vjet pasi të ketë ndërruar jetë

11:51, 10/11/2018

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët me të mirë në planet ku shpesh herë cilësohet edhe si më i miri i të gjitha kohërave.

Ajo përveç paraqitjeve në fushë flitet shpesh edhe për jetën jashtë fushave, ku të dashurat e shumta kanë pasur fokusin kryesor, shkruan Syri.net.

Një lajm i pabesueshëm është publikuar nga gazeta gjermane “Der Spiegel”, e cila shkruan se punëtorët e shtëpisë së Ronaldos janë të dëtyruar që të firmosin një kontratë që nuk mund të flasin për çfarë kanë par dhe dëgjuar edhe pas 70 vitesh pasi ai të ketë vdekur.

Kjo padyshim që do të jetë kontrata më e çuditshme që keni dëgjuar ndonjëherë.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco