Barcelona vëzhgon talentin Brazilian

Barcelona vëzhgon talentin Brazilian

10:48, 10/11/2018

Gazeta spanjolle ‘Mundo Deportivo’ ka shkruar se Barcelona është duke ndjekur talentin 19-vjeçar të Corinthias Leo Santos.

Mbrojtësi është një lojtar që mund të lojë në shumë pozicione dhe shikohet si zëvendësuesi ideal i Gerrard Piquet, shkruan Syri.net.

Gjithsesi në këtë mes pritet të futet edhe Real Madrid.

/Syri.net/A.P/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco