Lajmi i fundit

FOTO/ Kush është ish-deputeti që u plagos në qendër të Shkodrës

'Ylli' i United drejt largimit, e presin në Itali

'Ylli' i United drejt largimit, e presin në Itali

09:22, 10/11/2018

Mbrojtësi Italian, Matteo Darmian është dakord që të largohet nga Manchetser United dhe destinacioni më i mundshëm për të është italia, me thujse të gjitha klubet ‘big’ që presin të nënshkruajnë me të.

Klubet që po shfaqin më shumë interes për momentin janë Roma dhe Inter, por edhe Juventus nuk mbetet pas, shkruan Syri.net.

Darmian u largua nga Torino për tek United para disa seonesh, por jo çdo gjë ka shkuar ashtu siç e priste.

/Syri.net/A.P/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco