U pezullua për 18 muaj për shkak të drogës, Nasri pritet të rikthehet tek klubi i njohur

U pezullua për 18 muaj për shkak të drogës, Nasri pritet të rikthehet tek klubi i njohur

08:59, 10/11/2018

Ish sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester City, Samir Nasri shpreson të arrijë një marrëveshje 5 milionë euroshe për t'u bashkuar me West Ham, sipas Daily Mail.

31-vjeçari Nasri sapo ka përfunduar një dënim 18-mujor dhe ishte në radarët e Everton, por Toffees vendosën që ai nuk i përshtatej profilit të lojtarit që po kërkonin, shkruan Syri.net.

Nasri gjithashtu konsideroi një lëvizje në MLS por nuk do të marrë pagën që po kërkon dhe tani po bashkohet me ish-bosin e tij te Manchester City, Manuel Pellegrini, duke e parë si shansin më të mirë për të siguruar pagën që ai po kërkon.

/Syri.net/A.P/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco