Formacionet zyrtare: Arsenal – Sporting

Formacionet zyrtare: Arsenal – Sporting

20:35, 08/11/2018

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Sporting.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në orën 21:00 dhe do të jetë e vlefshme për javën e katërt të fazës së grupeve në Europa League.

Arsenal futet në këtë takim si lider i grupit me 9 pikë, ndjekur nga Sporting me 6.

Formacionet zyrtare:

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco