VIDEO/ Shënohet goli i parë në BATE - Chelsea

VIDEO/ Shënohet goli i parë në BATE - Chelsea

20:09, 08/11/2018

Chelsea ka kaluar në avantazh 1-0 në transfertë kundër BATE Borisov.

Në minutën e 52’ ishte Giroud ai i cili shënon me kokë duke mposhtur portierin kundërshtar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco