Formacionet zyrtare: Real Betis – Milan

Formacionet zyrtare: Real Betis – Milan

20:00, 08/11/2018

Në orën 21:00 Milani do të luajë në transfertën e vështirë përballë Real Betis.

Pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Milani ka gjashtë pikë, teksa Betisi ka shtatë pikë, një më shumë se Milani i vendit të dytë ndërsa  Olympiacosi është mbrapa me katër pikë, teksa grekët përballën me Dudelangen.

Formacionet zyrtare:

Betis: Pau Lopez; Mandi, Bartra, Feddal; Tello, Lo Celso, Ëilliam Carvalho, Canales, Junior Firpo; Joaquin, Sanabria

Milan: Reina; Musacchio, Zapata, Rodriguez; Borini, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu, Laxalt; Suso, Cutrone

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment