Përfundojnë pjesët e para në Europa League, ja rezultatet...

Përfundojnë pjesët e para në Europa League, ja rezultatet...

19:45, 08/11/2018

Përfundojnë pjesët e para në duelet e javës së katërt të fazës së grupeve në Europa League.

Ajo që bie në sy është fitorja 1-0 e Lazios ndaj Marseille, ndërsa autori i golit të vetëm ishte Parolo (44’), shkruan SYRI.net.

Befasues është fakti që Chelsea ende nuk ka shënuar në përballjen ndaj BATE-s.

Ja të gjitha rezultatet:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco