FOTO/ Lingard sfidon Ronaldon: Kush i ka më mirë muskujt e barkut?

FOTO/ Lingard sfidon Ronaldon: Kush i ka më mirë muskujt e barkut?

19:00, 08/11/2018

Cristiano Ronaldo i realizoi një supergol ish-skuadrës së tij, Manchester United, por befasia më e madhe është festa e tij duke treguar muskujt.

Befasues ishte fakti që Ronaldo zgjodhi të festojë golin, ndërsa më pas kërkoi faljen e tifozëve të “Djajve të Kuq”.

Por ditën e sotme Jesse Lingard ‏ka menduar të “provokojë” Ronaldon duke shpërndarë një foto në rrjetet sociale.

Lingard i bën pyetje Ronaldos: “Kush i ka më të mirë muskujt e barkut?”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco