‘Divorci’ me Bajernin i pashmangshëm, James konfliktohet me Salihamidziç

‘Divorci’ me Bajernin i pashmangshëm, James konfliktohet me Salihamidziç

18:45, 08/11/2018

James Rodriguez mund të nisë një aventurë te re larg Bayernit të Munihut.

Anësori kolumbian vazhdon të jetë i pakënaqur me trajnerin Niko Kovaç, largimin e të cilit tashmë e ka kërkuar nga Bajern Mynihut sipas asaj që bënin me dije mediat gjermane.

Por, trajneri kroat, nuk po duket se është problemi i vetëm për ish lojtarin e Real Madrid.

‘Bild’ raporton se James ka pasur një përplasje të re në dhomat e zhveshjes, tani me Salihamidziç.

Kujtojmë që Rodriguez i është bashkuar Bajernit sezonin e kaluar në një marrëveshje huazimi prej dy vitesh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco