VIDEO/ Aubameyang shënon për Borussian

VIDEO/ Aubameyang shënon për Borussian

22:06, 07/12/2016

Borussia Dortmund ka ngushtuar epërsinë në 2:1 kundër Real Madrid

Skuadra gjermane Borussia Dortmund ka ngushtuar epërsinë në 2:1, me golin e sulmuesit Aubameyang.


Pierre-Emerick Aubameyang Goal 2-1 Real Madrid... by enjoylivehdi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco