VIDEO/ Përsëri Karim Benzema, Reali shënon golin e dytë

VIDEO/ Përsëri Karim Benzema, Reali shënon golin e dytë

22:02, 07/12/2016

Karim Benzema ka dyfishuar epërsinë e Real Madridit kundër Borussia Dortmundit.


BENZEMA GOAL 2:0  Real Madrid vs Borussia Dortmund by Ssporti

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco