VIDEO/ Qeni pason topin me kokë më mirë se pronari i tij

VIDEO/ Qeni pason topin me kokë më mirë se pronari i tij

15:11, 14/09/2018

Shumë njerëz do të dëshironin që të kishim një qen të tillë, i cili luan me topin për mrekulli.

Në videon e mëposhtme shihet pronari i qenit, i cili është në pishinë dhe fillon duke luajtur me qenin e tij me top përmes goditjeve me kokë.

Është interesante se si qeni arrin t’ia kthejë topin katër herë, derisa pronari i tij gabon në fund.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment