FOTO/ Sulmuesi i Kukësit kërkon falje për rastet e humbura ndaj Torpedos

FOTO/ Sulmuesi i Kukësit kërkon falje për rastet e humbura ndaj Torpedos

11:28, 10/08/2018

Arturo Rexhinaldo ka shpërdoruar shumë raste ditën e djeshme dhe këtë e ka kuptuar edhe vetë.

Sulmuesi nga Mozambiku ka postuar në rrjetin social “Instagram” një mesazh që brenda tij kërkonte falje.

Ai madje premton se do të arrijë suksese për të shlyer gabimet.

Na vjen keq për të gjithë tifozët e Kukësit, për lojës dhe rastet e humbura. Unë do të punoj më shumë dhe premtoj se do të kem sukses në këtë klub të madh. Jam këtu për të shënuar gola dhe do ta realizojë detyrën. Të gjithë kanë besim te mua. Unë premtoj se do të kthehem”, ishin fjalët që kishte shkruar sulmuesi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment