VIDEO/ Ekipi i shqiptarëve pëson gol të çuditshëm nga 80 metra. Shihni portierin qesharak

VIDEO/ Ekipi i shqiptarëve pëson gol të çuditshëm nga 80 metra. Shihni portierin qesharak

17:22, 22/07/2018

Ekipi i Sionit ka nisur sot sezonin duke e luajtur ndeshjen e parë në kampionat përballë Luganos.

Pjesa e parë është mbyllur në rezultatin 2-0 për Luganon. Për ekipin e Sion po aktivizohen tre shqiptarë: Lenjani, Bastien Toma dhe Pajtim Kasami. Kjo ndoshta nuk është nisja më e mirë.

Ajo që ka rënë në sy është goli spektakolar i Mihajloviç nga gati 80 metra.

Goditja ka kapur të papërgatitur portierin e Sion, i cili kishte dalë nga zona e tij.

Për më tepër shiheni golin e çuditshëm në këtë video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment