Mbyllet Partizani-Maribor, një gol vendos sfidën e parë

Mbyllet Partizani-Maribor, një gol vendos sfidën e parë

19:24, 12/07/2018

Partizani luajti në “Selman Stërmasi” ndeshjen e parë të turit të parë të Europa League ndaj sllovenëve të Maribor, shkruan Syri.net.

Skuadra sllovene fitoi minimalisht 1-0, me golin e shënuar në minutën e 50-të nga Bajde.

Të kuqtë u munduan të barazojnë, por nuk arritën dot të gjejnë rrugën e rrjetës.

Takimi i kthimit do të zhvillohet pas një jave në Slloveni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment