Kukësi gabon me Vallettën, rezultat surprizë në ‘Loro Boriçi’

Kukësi gabon me Vallettën, rezultat surprizë në ‘Loro Boriçi’

20:53, 11/07/2018

Kukësi luajti në “Loro Boriçi” ndeshjen e parë të turit të parë të Champions League kundër Vallettës, raporton Syri.net.

Ky takim u mbyll në barazim pa gola, ku ekipi maltez rezistoi mjaft mirë.

Për Kukësin tashmë mbetet sfida e kthimit pas një jave në Maltë, për të siguruar kualifikimin në turin tjetër të Championsit. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment