E bujshme/ Futbollisti shqiptar akord me Lacion, Tare paguan 6.5 milionë euro

E bujshme/ Futbollisti shqiptar akord me Lacion, Tare paguan 6.5 milionë euro

14:32, 13/06/2018

Futbollistët shqiptarë janë gjithmonë në preferencën e drejtorit sportiv të Lacios, Igli Tare.

Së fundmi vlonjati ka arritur marrëveshjen me mbrojtësin me origjinë shqiptare Riza Durmishi, i cili luan për Danimarkën.

Durmishi shihet si një element tepër premtues, dhe Tare ka mbyllur marrëveshjen në fshehtësi me lojtarin e Betisit, duke ofruar 6.5 milionë euro për të./ panorama

Image
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment