Enis Bardhi i përgjigjet interesimit të Interit

Enis Bardhi i përgjigjet interesimit të Interit

18:02, 16/05/2018

Enis Bardhi po kalon sezonin më të mirë të karrierës së tij si futbollist.

Ende pa u mbyllur mirë kalendari i ndeshjeve të këtij viti, mesfushori maqedonas me origjinë shqiptare ka marrë një ftesë nga skuadra e Interit.

Në një prononcim për “Digisport”, mesfushori ka dhënë mendimin e tij për këtë ofertë.

Kam dëgjuar për ofertën e Interit, por për momentin jam shumë i përqendruar te skuadra e Levantes. Ky është një lajm shumë i rëndësishëm për mua. Më pëlqen shumë të luaj në Premier League, por do të thoja që e kam kapacitetin të luaj në 5 kampionatet më të forta në Europë. Gjëja më e rëndësishme është të ndihmoj skuadrën”, është shprehur Bardhi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>