Zbulohet koreografia, kështu do të respektohet Iniesta në ‘Camp Nou’

Zbulohet koreografia, kështu do të respektohet Iniesta në ‘Camp Nou’

15:55, 16/05/2018

Barcelona vazhdon të punojë për ndeshjen e fundit por shumë emocionuese për Iniestën.

Kapiteni i Barcelonës luan ndeshjen e fundit me fanellën katalanse dhe për këtë tifozeria në “Camp Nou” i ka përgatitur një surprizë të madhe.

Numri 8 do të zhvendoset në shenjën e infinitiv duke treguar se Inietsta do të jetë i paharrueshëm në gjithë historinë e Barcelonës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>