Sot/ Luhet finalja në Europa League, Marseille - Atletico Madrid

Sot/ Luhet finalja në Europa League, Marseille - Atletico Madrid

08:26, 16/05/2018

Sot në mbrëmje në Lyon do të luhet finala e madhe e Europa Leagues ndërmjet Marseilles dhe Atletico Madridit.

Finalen e Lyonit do ta shikojë nga tribuna, por kjo nuk e shqetëson aspak Diego Simeonen, që është i pezulluar me 4 takime nga UEFA.

Trajneri i Atleticos së Madridit është i bindur për mundësinë që ka skuadra e tij, për t’u rikthyer te triumfi në Europë.

Ndërsa në krahun tjetër Marseille kërkon të surprizojë të gjithë ata që mendojnë se në këtë takim favorit është Atletico.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>