FOTO/ Maradona në Kroaci suprizohet nga dhurata që ka marr

FOTO/ Maradona në Kroaci suprizohet nga dhurata që ka marr

17:36, 25/11/2016

Kroacia sot ka  pasur fatin që të pres për një vizitë legjendën botërore të futbollit.

Ish-kampioni i botës me Argjentinën, Diego Armando Maradona i ka bërë një vizitë Federatës së Futbollit të Kroacisë, ku i është bërë edhe një dhuratë.

 Maradona ka pritur të merrte dhuratë një fanellë të Luka Modricit apo Ivan Rakiticit, atij i është dhuruar një fanellë e Davor Sukerit, legjendës së futbollit të Kroacisë, dhe njëherit presidentit të Federatës së Futbollit të Kroacisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco